GREAT s.c. serwis

Nasz serwis oparty jest o rzetelną wiedzę i dwudziestoletnie doświadczenie.


 Nasza oferta    (kliknij aby rozwinąć)

Projektowanie i montaż nowych komputerów

____________ więcej _>

Projektujemy i montujemy komputery z podzespołów renomowanych firm np.Asus, Gigabyte, Geil, Patriot, Kingston, GoodRam, LG,Seagate, WD Caviar itd. Dzięki temu awaryjność montowanych przez nas komputerów jest znikoma. Nie stosujemy komponentów "noname" czyli od producentów nieznanych, co w połączeniu z 20 letnią praktyką daje tak dobre wyniki.

Naprawa komputerów, laptopów oraz notebooków

_____________ więcej _>

Niestety komputery i laptopy mają to do siebie, że psują się w najmniej odpowiednim momencie. I tu z pomocą przychodzi nasza firma. Lokalizujemy usterkę i proponujemy najkorzystniejszy sposób naprawy. Staramy się również uratować Państwa dane, które częstokroć są ważniejsze od samego komputera czy laptopa.

Modernizacja oraz rozbudowa komputerów

______________ więcej _>

Każdy komputer się starzeje. Jego parametry z roku na rok są coraz gorsze, a wymagania nowych aplikacji są coraz wyższe. Przychodzi moment,że praca na nim zaczyna być irytująca. Czas dołożyć pamięci RAM, zwiększyć lub dołozyć większy dysk twardy lub też wymienić grafikę. Doradzimy co można zrobić i zrobimy to, jeśli tylko taka będzie Państwa decyzja.

Naprawa wadliwie działających programów,
usuwanie wirusów

________________________________ więcej _>

Częstokroć zdarza się, że komputer zaczyna źle działać, zawiesza się, nie startuje system lub pracuje niezwykle wolno. My w tym pomożemy. Naprawimy system, usuniemy wszelkie wirusy i zoptymalizujemy jego działanie.

Odzyskiwanie danych z dysków twardych i pamięci Flash

_______ więcej _>

Czy pamiętasz wakacje w Egipcie albo wspaniałego sylwestra w Zakopanem lub u znajomych ? No właśnie. Wspomnienia są bezcenne, tak jak ilustrujące je zdjącia lub filmy. Niestety działania wirusów lub też awarie sprzętu potrafią je zniszczyć. Nie wszystko stracone. Przyjdź do nas, a my postaramy się je odzyskać.

Pomoc przy instalacji internetu lub routera

_____________ więcej _>

Jeśli masz problem z instalacją lub konfiguracją internetu np. Neostrady, Netii lub innego dostawcy, zadzwoń do nas. My w tym pomożemy. Również w konfiguracji routera, który zapewni dostęp do internetu dla wszystkich komputerów w domu bądź też firmie.

tel. (22) 668 43 40
tel. kom. 502 130 808
ul. Pużaka 1, 02-495 Warszawa
e-mail: 

Naprawa, montaż komputerów - Sprzedaż części komputerowych i wyposażenia.
Serwis komputerowy i sieci LAN.
Polityka prywatności cookie >>